W ubiegłą sobotę odbył się u nas wspaniały koncert. Tomasz Gust, Adrian Zasada oraz Wojciech Fazi Radtke zagrali jeden z najlepszych koncertów, jakie do tej pory się u nas odbyły. Koncert był promocją ich nowej płyty oraz zagrali utwory lubiane i znane przez wszystkich. Spełnili także marzenia muzyczne naszych gości. Ich bezpretensjonalność i bezpośredniość sprawiły bardzo ciepłe przyjęcie przez publiczność oraz zyskali grono fanek… Zaprezentowali wysoką klasę i znakomity styl. Od zadowolonych i urzeczonych nimi gości odebrałam wiele pochwał i gratulacji oraz pytań o kolejny koncert.

fot 1

Pozwolę sobie zacytować wpis Pani Justyny Przybył, jaki po koncercie zamieściła na facebooku: „Fantastyczny Koncert. Za sprawą kultowych tematów muzycznych wyselekcjonowanych z największych osiągnięć artystów bluesowych, rockowych, folkowych oraz utworów autorskich zespołu można było przeżyć piękny wieczór z muzyką. Do tego klimatyczne miejsce, które nasycone jest „magicznym” pierwiastkiem . Niczego w jesienny wieczór więcej nie trzeba. Serdecznie polecam”

zdjęcie 2

Pani Justynie dziękuję za bardzo trafioną recenzję, która jest chyba kwintesencją minionego, sobotniego wieczoru jak również za wspaniałe zdjęcia, które tu prezentuję.

55

 

Tomku, Adrianie i Fazi byliście wspaniali, bardzo Wam dziękuję, nisko chylę czoła i pozdrawiam z DWORKU w Grabównie.

ch 2

 

Share this article

About admin

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie opublikowany. Pola zaznaczone gwiazdką są wymagane. *