sh

Dworek Koper

Mamy ogromny zaszczyt powitać Państwa na stronach internetowych Restauracji Dworek Galerii Koper,
która znajduje się w miejscowości Grabówno, położonej niedaleko Piły przy drodze krajowej nr 10.

Na naszej stronie znajdą Państwo wiele informacji dotyczących działalności Dworku, jak również:
Historię Dworu Polskiego w Grabównie,
Informacje o wydarzeniach kulturalnych, które miały miejsce w Dworku Koper,
Informacje o piwniczce szlacheckiej, która znajduje się w Dworku,
Naszą ofertę dotyczącą imprez okolicznościowych,
Poznają Państwo niektóre pozcycje z menu naszej restauracji,
Niektóre dzieła malarstwa wystawione w Galerii Koper.

Gorąco zapraszamy Państwa do przeglądania naszych stron internetowych i o pozostawienie śladu po sobie przez wpis w Księdze Gości.

sh

Najlepsza Restauracja

Jesteśmy w gronie laureatów plebiscytu Wielkie Odkrywanie Wielkopolski - Perły w Koronie 2011.

Plebiscyt zorganizowany przez „Głos Wielkopolski” przy współpracy Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, dał nam III miejsce w kategorii „Baza kulinarno-noclegowa”.

Honorowy Patronat nad plebiscytem przyjął Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Celem Plebiscytu było wskazanie turystom ciekawych i jeszcze mało znanych atrakcji turystycznych, miejscowości, imprez, bazy noclegowo – kulinarnej z terenu Wielkopolski.

Po całorocznej akcji rekomendacji 100 najlepszych polskich restauracji w 2011 roku „POLAND 100 BEST RESTAURANTS”, DWOREK w Grabównie uzyskał miano „Najlepszej Restauracji w Województwie Wielkopolskim” oraz jako jedna z czterech – „Najlepszych Restauracji Tradycyjnych w Polsce”. Był on pierwszym plebiscytem konsumenckim na skalę krajową, bowiem restauracje oceniali i wybierali niezależni ankieterzy z całej Polski. Aby wybrać najlepsze w Polsce, inspektorzy akcji odwiedzili ponad 500 restauracji, dostarczając około 10 000 ankiet. Ocenie podlegała cała restauracja oraz jej pracownicy: szef kuchni, personel, wystrój, atmosfera i serwowane dania.

loga
(...) Ale świat dookoła mnie wypiękniał nagle i zajaśniał, gdy włożyłem do ust pierwszego kołduna. Ach, cóż to za niespodzianka, ach jakaż pyszota! (...)
This is custom heading element with Google Fonts
Żywimy nadzieję, iż po odwiedzinach w naszych progach i skosztowaniu wyśmienitych potraw będziecie Państwo do nas powracać z wielkim sentymentem i pasją w oczekiwaniu na wyjątkowe doznania kulinarne nasycone szczyptą tradycji i nutą finezji.