sh

Dworek Koper

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu Restaurację DWOREK położoną w pobliżu miasta Piły w północnej Wielkopolsce. W zabytkowym XVIII wiecznym dworku, odrestaurowanym z wielką dbałością, w oryginalnych, a zarazem wygodnych wnętrzach, odnajdą Państwo chwilę wytchnienia.

Organizujemy wernisaże, koncerty, spotkania z artystami, a także inne przyjęcia i imprezy na Państwa życzenie. Zasiadając u nas pośród oryginalnych starych mebli, przy blasku świec i kominków, można oglądać malarstwo współczesne i dawne.
sh

Restauracja Dworek

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale restauracyjne, kawiarenkę oraz oddzieloną od zgiełku - przytulną, tonąca w zieleni przez cały rok - werandę.
Może ona być zacisznym miejscem rodzinnych lub służbowych spotkań.
Naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia polska.

sh

Renowacja Antyków

Dworek Koper w Grabównie, to nie tylko restauracja, to również miejsce, w którym zabytkowe meble nabierają blasku i są przywracane do stanu z początku ich życia.

Jeśli posiadacie Państwo podniszczone meble po przodkach, odkryte jak skarb na strychu czy targu, a Waszym pragnieniem jest przywrócenie im dawnego blasku, możemy je dla Państwa odrestaurować, tuż obok Restauracji, w pracowni renowacji antyków mojego ojca.
Możemy oddać w Państwa ręce odnowione wspomnienia.

Dbamy, aby każdy nasz gość był zadowolony z chwil spędzonych pod naszym dachem.

Anna Lidia Koper